MOBIEL DIGITAAL WEDSTRIJDFORMULIER

In het nieuwe seizoen introduceert de KNVB voor het veldvoetbal het zgn: MOBIEL DIGITAAL WEDSTRIJDFORMULIER.
Dit is een persoonlijk programma- en uitslagenoverzicht in een APP. Deze APP is bedoeld voor spelende leden vanaf JO13 , direct betrokkenen bij een wedstrijd, spelers / aanvoerders , teamleiders / – managers, bonds-en clubofficials  〈 scheidsrechters, assistent-scheidsrechters〉 en de wedstrijd secretaris. 

Niet leden kunnen niet inloggen

Het is voor deze nieuwe APP uiterst belangrijk dat van alle leden vanaf JO13 een e-mail adres bekend is bij de KNVB. anders kan er geen gebruik worden gemaakt van deze APP.

Daarom vragen wij aan alle leden die actief zijn als speler / leider / official hun e-mail te mailen naar de secretaris. Dan kan deze de adressen invoeren in de KNVB data-base en is het mogelijk voor de betrokkenen om gebruik te kunnen maken van deze nieuwe APP, mobiel DIGITAAL WEDSTRIJDFORMULIER. 

Het e-mail adres kan onder vermelding van volledige naam gestuurd worden naar: secretaris@vvheiligerlee.nl

Het Bestuur