Heiligerlee 1

 

Trainer:  Jaap Veldhuis                  06 – 28 45 04 48
Leider:  Dave Voorthuis                06 – 53 78 31 80
Verzorger:  Albert Plat
Assistent Scheidsrechter  Egbert Koning sr
Keepertrainer  Gerrie Buurke                  06  – 27 21 93 87
Materiaalman:  Robert Teerds
Trainingstijden:  Dinsdag en donderdag    20.00 – 21.30 uur

“Elftalfoto”

Indeling competitie seizoen 2017-2018   4e klasse C Noord

Alteveer 1 ;  Bellingwolde 1 ; Engelbert 1 ; FVV  1 ; Gieterveen 1 ; Harkstede 1 ; Heiligerlee 1 ; MOVV 1 ; Pekelder Boys 1 ;  PJC 1 ; Sellingen 1 ; SPW 1 ; Westerwolde 1

 

Datum               Wedstrijd Aanvang Uitslag Verslag
 24-09-2017  Heiligerlee 1 – Engelbert 1 14.00 uur  1 – 1
 01-10-2017  FVV 1 – Heiligerlee 1  14.00 uur 3 – 1
08-10-2017  Heiligerlee 1 – Pekelder Boys 1  14.00 uur 0 – 0
15-10-2017  Gieterveen 1 – Heiligerlee 1 14.00 uur  1 – 5
22-10-2017  Heiligerlee 1 – Sellingen 1 14.00 uur  6 – 1
29-10-2017  Heiligerlee 1 – Westerwolde 1  14.00 uur 1 – 1
05-11-2017  PJC 1 – Heiligerlee 1  14.00 uur 3 – 2
19-11-2017  Harkstede 1 – Heiligerlee 1  14.00 uur  2 – 2
26-11-2017  Heiligerlee 1 – SPW 1  14.00 uur  7 – 0
04-02-2018  Engelbert 1 – Heiligerlee 1
 14.00 uur  5 – 0
11-03-2018 Heiligerlee 1 – PJC 1 14.00 uur  2 – 2
18-03-2018 Westerwolde 1 – Heiligerlee 1 14.00 uur 4 – 0
25-03-2018 Sellingen 1 – Heiligerlee 1 14.00 uur   2 – 0
01-04-2018 Heiligerlee 1 –  Harkstede 1
 14.00 uur 3 – 0
08-04-2018  Heiligerlee 1 –  FVV 1 14.00 uur  2 – 1
22-04-2018  Heiligerlee 1 –  MOVV 1 14.00 uur  3 – 4

 

26-04-2018 MOVV 1 – Heiligerlee 1 19.00 uur  5 – 1
29-04-2018  Bellingwolde 1 – Heiligerlee 1  14.00 uur  2 – 1
03-05-2018  Heiligerlee 1 – Alteveer 1
19.15 uur
 6 – 1
06-05-2018  Heiligerlee 1 –  Gieterveen 1 14.00 uur 6 – 1
10-05-2018  Pekelder Boys 1 – Heiligerlee 1  14.00 uur  3 – 1
13-05-2018  SPW 1 – Heiligerlee 1
 14.00 uur  1 – 7
 20-05-2018 Heiligerlee 1 –  Bellingwolde 1  14.00 uur  3 – 2
 27-05-2018  Alteveer 1 – Heiligerlee 1  14.00 uur