Bezoek MO13 dames eredivisie wedstrijd PEC ZWOLLE – AJAX

Op vrijdagavond 23 november hebben de meiden MO13 van v.v. Heiligerlee een leuk team uitje gehad.

De reis ging naar Zwolle waar de meiden deze avond de wedstrijd uit de dames eredivisie bezochten PEC Zwolle – Ajax.

Omstreeks 17.00 uur vertrokken de meiden vanuit Heiligerlee met een gesponsorde bus van Pouw Rent uit Groningen en een auto van een van de ouders, dank hiervoor.  Na ongeveer een reisje van 1,5 uur kwam het gezelschap aan bij het stadion, nadat de kaarten waren gehaald konden ze onder het genot van een tasje met wat lekkers en een warme deken genieten van de wedstrijd

De sfeer was na het 1e fluitsignaal direct goed en er werd flink aangemoedigd. De meeste meiden waren iets meer voor Ajax dan Zwolle maar dat bracht een leuk sfeertje, ook de 2e helft werd gezellig. Omstreeks 21.45 uur ging het gezelschap weer naar Heiligerlee waar ze om 23:45 weer aankwamen

Wij bedanken de volgende mensen

Het jeugdbestuur van v.v. Heiligerlee, de 3 ouders (Ellen,Cindy,Elke) die meegingen als begeleiding/chauffeurs en natuurlijk het bedrijf Pouw Rent uit Groningen die de reis mogelijk maakte door een busje te sponsoren.

Egbert Koning