v.v. Heiligerlee JO13-1 KAMPIOEN IN DE HOOFDKLASSE

De jongens en meisjes van v.v. Heiligerlee JO13-1 zijn kampioen in de hoofdklasse -R.  Na 24 wedstrijden, met één nederlaag tegen buur WVV, staat v.v. Heiligerlee JO13-1 fier bovenaan met maar liefst 134 doelpunten voor. ‘n Ongekende prestatie.

Donderdag 2 april werd Peize JO13-1 met 9-0 verslagen en was het kampioenschap een feit. Aanvoerder Kemy Nieland kreeg de kampioensschaal uitgereikt door mevr. Broekhuizen, loco-burgemeester van de gemeente Oldambt.

Ook had mevr. Broekhuizen voor alle kinderen een zakje snoep gekocht als felicitatie. De kinderen kregen allemaal een medaille uitgereikt door jeugdvoorzitter Bert Drent.

Na de felicitaties hebben de kinderen een rondrit gehad door het dorp. Van der Velde uit Nieuwe Pekela had een truck beschikbaar gesteld om de jongens en meisjes rond te rijden.